loader

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

line

Kurumumuzda verilen hizmetler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
Konusunda uzman kadromuzla yanınızdayız.

img

Yetişkin Terapisi

Birey olarak, yaşadığımız zorlukları çözemediğimiz durumlarda problemleri profesyonel bir psikoterapist eşliğinde, sistematik bir şekilde, belirli teröpatik çerçeve içerisinde sağaltım yaşadığımız bir terapi sürecidir.

img

Çift ve Aile Terapisi

Çiftlerin ve çocuklu ailelerin, karşılaştıkları ve kendi başlarına çözemedikleri ilişkisel sorunlarını, iletişim problemlerini ya da çiftlerden her birinin geçmişte yaşadığı sorunlarının evlilik ilişkisine yansıyan döngülerini, uzmanlarımız rehberliğinde anlamlandırma, yorumlama, fark etme ve dönüştürme becerileri kazanıp kendilerini geliştirdikleri terapi sürecidir.

img

Cinsel Terapi

Cinsel problemler çoğunlukla kendimizle kuramadığımız ilişkimizin, eşimizle yada partnerimizle yaşadığımız ilişkiye yansımalarının bir sonucudur. Cinsel problemler yaşayan çiftler, gerek bireysel sorunlarından kaynaklanan gerek ise ilişkisel nedenlerden olan sorunlarını uzman gözetiminde çözmeye çalışırlar

img

Çocuk ve Oyun Terapisi

Oyun, çocuklar için eğlenmek, öğrenmek ve hayatı deneyimlemek için vardır. Oyun, çocukların sosyal, duygusal, bilişsel ve motor gelişimine katkı sağlar. Seanslarda çocuk oyun oynarken, yaşadığı problemleri ve güçlükleri sembolik bir dille anlatır. Bu sırasında terapist çocuğun kendisini olduğu gibi ifade etmesine imkan tanır.